| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ | Да |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | VINTAGE COMP.CREAM VER II |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ: | Да |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | КРЕМ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.050 kg |
| EAN | 8414234585691 |















