| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | K 17 GED |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ЗВУКОВА СИГНАЛИЗАЦИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 3838782540639 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | K 17 GED |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ЗВУКОВА СИГНАЛИЗАЦИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 3838782540639 |