| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ | Да |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | SELENE COMPACT (Ver III) |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ: | Да |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.080 kg |
| EAN | 8414234585677 |















