| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.00 L |
| HIDDEN HEATER | Yes |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | SELENE COMPACT (Ver III) |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| HIDDEN HEATER: | Yes |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.080 kg |
| EAN | 8414234585677 |















