| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| HIDDEN HEATER | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7645 |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| HIDDEN HEATER: | Yes |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| SOUND FOR READY INDICATION: | No |
| TEMPERATURE SETTING: | No |
| OVERHEATING PROTECTION: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 5202561545012 |















