| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD9411/00 |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WATER LEVEL INDICATOR IN TANK: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389041259 |





i
"" Today
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD9411/00 |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WATER LEVEL INDICATOR IN TANK: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.380 kg |
| EAN | 8720389041259 |