| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | K15DWS |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| TEMPERATURE SETTING: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 3838782606298 |












