| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | K15DWBK |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 3838782483240 |












