| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | K15DWS |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 3838782606298 |














