| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7645 |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ: | Да |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| ЗВУКОВА СИГНАЛИЗАЦИЯ: | Не |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| ПРЕДПАЗВАНЕ ПРОТИВ ПРЕГРЯВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 5202561545012 |















