| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7530 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.410 kg |
| EAN | 5202561532876 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7530 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.410 kg |
| EAN | 5202561532876 |