| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HKE5A 011 |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.980 kg |
| EAN | 8059019065717 |










