| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.25 L |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KEK1222EER |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.25 L |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.980 kg |
| EAN | 5413184151553 |







i
"" Today


| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.25 L |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KEK1222EER |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.25 L |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.980 kg |
| EAN | 5413184151553 |