| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.25 L |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KEK1222EER |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.25 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.980 kg |
| EAN | 5413184151553 |







i
"" Днес


| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.25 L |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KEK1222EER |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.25 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.980 kg |
| EAN | 5413184151553 |