| POWER | 1400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 0.80 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | KLF05RDEU |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 1400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 0.80 L |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.900 kg |
| EAN | 8017709302177 |









i
"" Today





| POWER | 1400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 0.80 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | KLF05RDEU |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 1400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 0.80 L |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.900 kg |
| EAN | 8017709302177 |