| МОЩНОСТ | 1400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 0.80 L |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | KLF05RDEU |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.80 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 8017709302177 |













