| POWER | 150 W |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | CF0918 |
| POWER: | 150 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.425 kg |
| EAN | 8422160052408 |








i
"" Today

| POWER | 150 W |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | CF0918 |
| POWER: | 150 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.425 kg |
| EAN | 8422160052408 |