| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | CF0918 |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.425 kg |
| EAN | 8422160052408 |








i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | CF0918 |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.425 kg |
| EAN | 8422160052408 |