| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | ACER |
| MODEL: | ELECTRICAL SCOOTER 5 TSADVANCE |
| MILEAGE: | ДО 60 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 500W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 16000 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | SOLID |
| BRAKES: | ДИСКОВА / E-ABS |
| SUSPENSION: | ЗАДНО |
| WEIGHT: | 18.5 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711121861482 |













