| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | ELECTRICAL SCOOTER 5 TSADVANCE |
| ПРОБЕГ: | ДО 60 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 500W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 16000 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПЛЪТНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА / E-ABS |
| ОКАЧВАНЕ: | ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 18.5 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121861482 |













