| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | ACER |
| MODEL: | PREDATOR EXTREME GP.ESC11.00N |
| MILEAGE: | ДО 35 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350W |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 10500 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ПРЕДНА И ЗАДНА ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| WEIGHT: | 23 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711121688607 |










