| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | PREDATOR EXTREME GP.ESC11.00N |
| ПРОБЕГ: | ДО 35 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48V 10500 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА И ЗАДНА ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 23 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121688607 |










