| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | ACER |
| MODEL: | SCOOTER 1 GP.ESC11.018 |
| MILEAGE: | ДО 23 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 250W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 5000 MAH |
| WHEEL SIZE: | 8.00 " |
| WHEEL TYPE: | SOLID |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / БАРАБАННА |
| WEIGHT: | 13 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711121903403 |





