| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | SCOOTER 1 GP.ESC11.018 |
| ПРОБЕГ: | ДО 23 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 250W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5000 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 8.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПЛЪТНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / БАРАБАННА |
| ТЕГЛО: | 13 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121903403 |





