| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | APRILIA |
| MODEL: | E-SR2 TS |
| MILEAGE: | ДО 25 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 8000 MAH 288WH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| WEIGHT: | 16.5 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CHARGER: | Yes |
| EAN | 8052679458608 |









