| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | APRILIA |
| МОДЕЛ: | E-SR2 TS |
| ПРОБЕГ: | ДО 25 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 8000 MAH 288WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 16.5 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| EAN | 8052679458608 |









