| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | ARGENTO |
| MODEL: | KPF PININFARINA |
| MILEAGE: | ДО 40 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 10000 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| SUSPENSION: | ЗАДНО |
| WEIGHT: | 19.5 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8052679454792 |







