| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | ARGENTO |
| МОДЕЛ: | KPF PININFARINA |
| ПРОБЕГ: | ДО 40 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 10000 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ОКАЧВАНЕ: | ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 19.5 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8052679454792 |







