| SPEED | ДО 20 КМ/Ч |
| Brand | DENVER |
| MODEL: | SEL-10510 BLACK |
| MILEAGE: | ДО 30 КМ |
| SPEED: | ДО 20 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 10000 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | SOLID |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА/ДИСКОВА |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CHARGER: | Yes |
| EAN | 5706751061257 |







