| СКОРОСТ | ДО 20 КМ/Ч |
| Марка | DENVER |
| МОДЕЛ: | SEL-10510 BLACK |
| ПРОБЕГ: | ДО 30 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 20 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 10000 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПЛЪТНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА/ДИСКОВА |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| EAN | 5706751061257 |







