| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | DENVER |
| MODEL: | SEL-80150 FAST BLACK |
| MILEAGE: | ДО 12 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 300W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 4000 MAH 36V |
| WHEEL SIZE: | 8.00 " |
| WHEEL TYPE: | SOLID |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / КРАЧНА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО |
| WEIGHT: | 10.7 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 КГ |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5706751068270 |







