| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | DENVER |
| МОДЕЛ: | SEL-80150 FAST BLACK |
| ПРОБЕГ: | ДО 12 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 300W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 4000 MAH 36V |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 8.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПЛЪТНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / КРАЧНА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО |
| ТЕГЛО: | 10.7 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 КГ |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5706751068270 |







