| SPEED | ДО 12 КМ/Ч |
| Brand | DUCATI |
| MODEL: | JUNIOR JET |
| MILEAGE: | ДО 8 КМ |
| SPEED: | ДО 12 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 95 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 21.6V 2600 MAH 56.16WH |
| WHEEL SIZE: | 6.30 " |
| WHEEL TYPE: | SOLID |
| BRAKES: | E-BRAKE / FOOT BRAKE |
| WEIGHT: | 6.3 КГ |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 50 КГ |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8055404790530 |












