| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | DUCATI |
| MODEL: | PRO-I EVO ADVANCE SAFETY 10 |
| MILEAGE: | ДО 30 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 400W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 7800 MAH 280.8WH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | E-BRAKE / ДИСКОВА |
| WEIGHT: | 12.5 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 КГ |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8055404790356 |













