| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | DUCATI |
| МОДЕЛ: | PRO-I EVO ADVANCE SAFETY 10 |
| ПРОБЕГ: | ДО 30 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 400W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 7800 MAH 280.8WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | E-BRAKE / ДИСКОВА |
| ТЕГЛО: | 12.5 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 КГ |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8055404790356 |













