| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | DUCATI |
| MODEL: | PRO-II EVO AS |
| MILEAGE: | ДО 40 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 10000 MAH 360WH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА/ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| WEIGHT: | 16.7 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМ МЕХАНИЗЪМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8050507987566 |










