| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | DUCATI |
| МОДЕЛ: | PRO-II EVO AS |
| ПРОБЕГ: | ДО 40 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 10000 MAH 360WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА/ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 16.7 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМ МЕХАНИЗЪМ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8050507987566 |










