| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | JEEP |
| MODEL: | JAF SAFE RIDE |
| MILEAGE: | ДО 25 КМ/Ч |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 7500 MAH 270WH |
| WHEEL SIZE: | 8.50 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО |
| WEIGHT: | 15 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8056711539843 |












