| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | JEEP |
| МОДЕЛ: | JAF SAFE RIDE |
| ПРОБЕГ: | ДО 25 КМ/Ч |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 7500 MAH 270WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 8.50 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО |
| ТЕГЛО: | 15 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8056711539843 |












