| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | NAVEE |
| MODEL: | E-SCOOTER V50I PRO |
| MILEAGE: | ДО 50 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 350 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36 V 10200 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | E-ABS / ДИСКОВА |
| WEIGHT: | 18.3 KG |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6975293670398 |












