| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | NAVEE |
| МОДЕЛ: | E-SCOOTER V50I PRO |
| ПРОБЕГ: | ДО 50 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36 V 10200 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | E-ABS / ДИСКОВА |
| ТЕГЛО: | 18.3 KG |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6975293670398 |












