| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | NAVEE |
| MODEL: | ELECTRICSCOOTER S65C |
| MILEAGE: | ДО 65 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 450 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 15000 MAH 547.5WH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО / ЗАДНО |
| WEIGHT: | 27 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 KG |
| TURN SIGNALS: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6975293671173 |










