| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | NIU |
| MODEL: | KQI 2 PRO GREY |
| MILEAGE: | ДО 40 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 300 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 365 WH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| WEIGHT: | 18.42 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6972782764460 |








