| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | NIU |
| МОДЕЛ: | KQI 2 PRO GREY |
| ПРОБЕГ: | ДО 40 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 300 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48V 365 WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА / ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ТЕГЛО: | 18.42 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| МИГАЧИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6972782764460 |








