| SPEED | ДО 45 КМ/Ч |
| Brand | SEGWAY |
| MODEL: | E110S GLOSSY BLACK |
| MILEAGE: | ДО 75 КМ |
| SPEED: | ДО 45 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 1000 W |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 30000 MAH 1440 WH |
| WHEEL SIZE: | 12.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| WEIGHT: | 90 КГ |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 230 КГ |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8719325845969 |

















