| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | SEGWAY |
| MODEL: | KICKSCOOTER P65E |
| MILEAGE: | ДО 65 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 500W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 12000 MAH 561WH |
| WHEEL SIZE: | 10.50 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА/ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ЗАДНО |
| WEIGHT: | 28 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ASSISTANCE: | Yes |
| CHARGER: | Yes |
| EAN | 8720254406107 |











