| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | SEGWAY |
| МОДЕЛ: | KICKSCOOTER P65E |
| ПРОБЕГ: | ДО 65 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 500W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 12000 MAH 561WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.50 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА/ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 28 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| EAN | 8720254406107 |











