| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | SCOOTER 4 LITE 2ND GEN |
| MILEAGE: | ДО 25 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 300W |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 9600 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | БАРАБАННА / E-ABS |
| WEIGHT: | 16.2 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941812765364 |









