| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | SCOOTER 4 LITE 2ND GEN |
| ПРОБЕГ: | ДО 25 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 300W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 9600 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА / E-ABS |
| ТЕГЛО: | 16.2 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 KG |
| МИГАЧИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941812765364 |









