| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| CUTTING WIDTH | 23.00 см |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | GL250-QS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 250 W |
| CUTTING WIDTH: | 23.00 см |
| THREAD LENGTH: | 6.00 м |
| THREAD DIAMETER: | 1.5 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048307731 |









